בעיר השוקקת חיפה, בין נופיה הציוריים ותרבותה התוססת, עומדת גילה זילברמן כמגדלור של מומחיות וחמלה בתחום הפסיכולוגיה הקלינית. כפסיכולוגית קלינית מומחית בחיפה, זכתה זילברמן להערכה רחבה על גישתה המשולבת לטיפול, המשלבת מתודולוגיות שונות למתן טיפול מקיף ללקוחותיה.

מסעו של זילברמן לתחום הפסיכולוגיה הקלינית החל פסיכולוגית קלינית חיפה עמוקה להבנה והתייחסות למורכבות המוח האנושי. סיימה את לימודיה בהצטיינות בתוכנית הפסיכולוגיה המוערכת של אוניברסיטת חיפה, היא יצאה במשימה להגדיר מחדש את רמת הטיפול הנפשי בקהילה שלה.

בקליניקה שלה בחיפה, הגישה של זילברמן לטיפול משקפת את מחויבותה לשילוב של מספר שיטות לתוצאות מיטביות. כאן מקבל המונח “פסיכולוג קליני בחיפה” משמעות נוספת, המסמל את יכולתו הייחודית של זילברמן למזג טכניקות טיפוליות מגוונות לתכנית טיפול מגובשת ויעילה.

מרכזי בתרגול של זילברמן היא ההכרה שלה בכך שכל אדם מציב בפניו מערך ייחודי של אתגרים וצרכים. כפסיכולוגית קלינית בחיפה, היא משתדלת לפגוש את לקוחותיה היכן שהם נמצאים, תוך התאמת הגישה שלה לנסיבות ולמטרות הספציפיות שלהם.

מתוך ערכת כלים עשירה של שיטות טיפוליות, זילברמן מציעה גישה רב-גונית לטיפול המתייחסת למורכבות החוויה האנושית. מטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) ועד לגישות פסיכודינמיות, התערבויות מבוססות מיינדפולנס ומעבר לכך, היא מספקת ללקוחותיה מגוון מקיף של כלים לנווט במסע בריאות הנפש שלהם.

הגישה המשולבת של זילברמן לטיפול חורגת מעבר לגבולות המרפאה שלה, שכן היא עוסקת באופן פעיל ביוזמות הסברה קהילתית ותמיכה בבריאות הנפש בחיפה ומחוצה לה. על ידי העלאת מודעות וקידום דיאלוג סביב בעיות בריאות הנפש, היא מבקשת להפחית את הסטיגמה ולהגביר את הנגישות לטיפול איכותי עבור כל הפרטים.

בתחום המתפתח במהירות, גילה זילברמן נשארת בחזית החדשנות, ומשכללת ללא הרף את גישתה לטיפול כדי לענות על הצרכים המשתנים של לקוחותיה. כפסיכולוגית קלינית מובילה בחיפה, המחויבות שלה למצוינות וגישתה ההוליסטית לטיפול מבטיחות שלקוחותיה יקבלו את התמיכה והליווי הדרושים להם כדי להשיג בריאות והגשמה מתמשכת בחייהם.